Drobečková navigace

Úvod > O nás > Novinky > Logopedický seminář pro rodiče

Logopedický seminář pro rodičeVe středu 17. 4. 2024 se měl konat Logopedický seminář pro rodiče, kteří by měli zájem o seznámení se s vývojem řeči a logopedickými cvičeními pro podporu správné výslovnosti hlásek. Paní lektorka - logopedka nám oznámila, že je nemocná, proto se seminář neuskuteční, náhradní termín bude oznámený.

 

Pro rodiče, kteří se chtějí blíže seznámit s vývojovými stádii řeči dítěte a získat poznatky o nápravě řeči vlastním cvičením mluvidel v domácím prostředí, nabízíme jedinečnou možnost zúčastnit se LOGOPEDICKÉHO SEMINÁŘE PRO RODIČE, který se uskuteční 17. 4. 2024 od 16:00 do 18:00hod. – viz. plakát. Prosíme, budete – li mít zájem se zúčastnit, nahlaste se u učitelek ve svých třídách, děkujeme.