Úvod > O nás > Novinky > Únorové akce

Únorové akce

Vážení a milí rodiče,

blíží se nám ukončení pololetí školního roku 2023/2024, máme už za sebou pořádný kus práce, ale i zábavy. V nejbližší době nás čekají tyto akce:
8. 2. 2024 – KARNEVAL - V jednotlivých třídách bude karnevalové veselí - připravte dětem masky a také vás prosíme o přinesení drobných sladkostí jako odměnu za účast v karnevalovém reji a soutěžích.
12. 2. 2024 – DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ – děti zhlédnou loutkovou pohádku „Jak se chtěl drak oženit“.

15. 2. 2024 – LOGOPEDICKÁ DEPISTÁŽ - Od 8:30hod. bude paní logopedka provádět logopedickou depistáž, to znamená, že vyšetří děti, které mají problémy s výslovností a vyjádří se k těmto vadám. V případě potřeby doporučí nápravu řeči u klinické logopedky. Prosíme, nahlaste zájem o vyšetření dítěte ve své třídě (přednost mají děti starší od 4let).

15. 2. 2024 – ŠKOLNÍ ZRALOST - Od 15:30hod. bude ve 2. třídě přednáška o kritériích školní zralosti před nástupem do základní školy. Paní psycholožka Mgr. Markéta Kukelková Zaydlarová z Pedagogicko psychologické poradny vás seznámí s požadavky, které se očekávají u dětí v oblasti fyzické - dítě a jeho tělo, znalostní - dítě a psychika, sociální - dítě a ten druhý. Rodiče mohou také vznést své dotazy a získat i cenné rady jak dítě podpořit a jak se rozhodovat při odkladu školní docházky.

INDIVIDUÁLNÍ POHOVORY – v únoru budou probíhat  individuální pohovory, kde učitelky seznámí rodiče s pokroky dětí v jednotlivých vzdělávacích oblastech – schůzky si učitelky domluví s rodiči jednotlivě.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ – Budeme zjišťovat zájem o účast dětí na škole v přírodě – informace o termínech a ceně předáme.